Deskovka, kterou si v obýváku nevystavíte

Když jsem včera vybalovala balíček od Albi, nad deskovkou Nevinné hrátky deluxe nasadil Inža pohoršený výraz. Náš puritán. Doma sice chodí věčně nahatej, ale jak si u toho má zahrát hru, tak je to divný. TI CHLAPI! Kdo se v nich má vyznat?!

Vůbec jsem nevěděla, co od hry čekat. Po sdílení ve Story mi ale hrozně moc z vás napsalo, že ji máte a je super. COŽE? Copak tohle nekupují jen "rošťácké tety" ke svatbám? Fakt jsou lidi, co si to koupí sami? Zvědavost se stupňovala.

Už při studování pravidel jsem se červenala až na zadku. A to jsem ho ještě měla schovanej v kalhotkách. Uf. Tak jo. Tohle bude chtít krajku!

"Se asi stydím." Koukal na mě Inža nejistě, když jsem začala v ložnici zapalovat svíčky. "Najednou! Zajímavý je, že když se mnou vyjebáváš v jiných hrách, tak se nestydíš! A najednou je to problém. Neštvi mě!" - "No jo. Asi si na to budu muset dát pivo." – Tak jsem ke svíčkám přidala ještě žárovky z vánočního stromku, protože to by bylo, abychom tu romantiku nenastolili!

Zajímavý je, že když se mnou vyjebáváš v jiných hrách, tak se nestydíš!

Hra má fakt kvalitní provedení. Kartičky i hrací deska na sobě mají poměrně silnou vrstvu laminace, takže jsou odolné proti polití (třeba), za to palec nahoru! I pomůcky se povedly. A jsou praktické. Třeba bič jsem na něj potřebovala už dlouho. Akorát okvětní lístky růží jsou takový srandovní, ale pro perfekcionisty asi není problém je sem tam nahradit pravými. 

Herní plán má dvě části – nevinnou a hříšnou – a vy se musíte dostat přes jednotlivé úkoly z jedné části do druhé. Přechod mezi nimi byla přesně ta část večera, kdy si Inža sypal popel na hlavu, prohlásil, že TA HRA JE BOŽÍ, a sám sobě se divil, že se někdy tvářil, že ji hrát nechce. A já jsem vzala zpět své tvrzení, že je složitý se v chlapech vyznat. Vždycky zapomenu, že tam, kde začíná sex, je to vlastně až neuvěřitelně jednoduchý.

Naše tipy:

  • Jako hudební podkres zvolte Cigarettes After Sex. 
  • Vypněte si zvuky na mobilech a nejlépe je nechte v jiné místnosti.
  • Nachystejte si stopky/minutku, které nejsou součástí balení.
  • Odhoďte předsudky, jinak se v té karanténě zblázníte!